Návody a nastavení

Krok

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Je zobrazena stručná odpověď. Podrobnosti zobrazíte kliknutím na "úplná odpověď".

PrintScreen obrazovky vytvoříte zmáčknutím klávesy PrtScr (na klávesnici). Následně spusťte vhodnou aplikaci pro vložení obrázku, např. aplikace MS Word a zmáčkněte na klávesnici kombinaci kláves Ctrl+V.
úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat

Upozorňujeme, že nastavení "Důvěryhodných webů" je potřeba pouze v případě, kdy využíváte v přihlížeči internet Explorer kvalifikovaný certifikát a doplněk CryptSignX .  

Řadu problémů lze odstranit přidáním příslušného webu do zóny tzv. důvěryhodných webů, a to v nastavení prohlížeče.V aplikaci Internet Explorer klikněte na ozubené kolečko NÁSTROJE a MOŽNOSTI INTERNETU. Nastavení "Důvěryhodných webů" provedete na záložce ZABEZPEČENÍ, kliknutím na zónu DŮVĚRYHODNÉ WEBY a tlačítko WEBY. Mezi "Důvěryhodné weby" je třeba zadat *.mfcr.cz

V zóně DŮVĚRYHODNÉ WEBY je třeba také vypnout (nepovolovat) tzv. "Chráněný režim".

úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat

V následujícím článku naleznete postup, jak smazat dočasné soubory v prohlížečích Internet Exporer, Mozilla Firefox a Google Chrome.
úplná odpověď

Kontaktní formulář


*povinné údaje

**soubory o maximální velikosti 3MB (dohromady) s příponou jpg, jpeg, gif, pdf, doc, docx, xls, txt, xml, zip

Generální finanční ředitelství nevyřizuje anonymní podání, opakovaná podání a jinak nestandardní podání např. nesrozumitelného anebo zmatečného obsahu, obsahující vulgární výrazy, nebo zaslané pouze na vědomí.

V okně "Ovládací panely" klikněte na "Programy", popř. "Programy a funkce". Dále klikněte na ikonu aplikace "JAVA". Na záložce "General" v části "Temporery Internet Files" klikněte na tlačítko "Settings" a smažte dočasné soubory.

úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat

Soubor s příponou "PDF" je možné zobrazit v aplikaci "Adobe Reader". Tuto aplikaci je možné stáhnout a nainstalovat z webové stránky www.adobe.com/cz.

úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat