Jak zkontrolovat, zda jsou Vaše tržby evidovány nově vygenerovaným pokladním certifikátem?

 Kontrolu toho, zda evidence tržeb probíhá pomocí nově vygenerovaného certifikátu, provedete porovnáním sériového čísla nového pokladního certifikátu, které je uvedeno v Seznamu žádostí a certifikátů ve webové aplikaci Elektronická evidence tržeb oproti sériovému číslu pokladního certifikátu v detailním výpisu tržeb.

Po přihlášení do webové aplikace Elektronická evidence tržeb zvolte v menu odkaz CERTIFIKÁTY. V horním menu zvolte odkaz SEZNAM CERTIFIKÁTŮ. Sériové číslo certifikátu je uvedeno v tabulce Seznam žádostí a certifikátů ve sloupci Sériové číslo.


V detailním výpisu tržeb je sériové číslo uvedené ve sloupci cert_sernum

Pokud má sériové číslo certifikátu v detailním výpisu tržeb a sériové číslo nového pokladního certifikátu ve webové aplikaci Elektronická evidence tržeb stejnou hodnotu, evidence tržeb probíhá pomocí nově vygenerovaného pokladního certifikátu. Pokud se obě hodnoty neshodují, zkontrolujte, zda máte v pokladním zařízení nový pokladní certifikát správně nainstalovaný, případně se obraťte na dodavatele svého pokladního zařízení.


*povinné údaje

**soubory o maximální velikosti 3MB (dohromady) s příponou jpg, jpeg, gif, pdf, doc, docx, xls, txt, xml, zip

Generální finanční ředitelství nevyřizuje anonymní podání, opakovaná podání a jinak nestandardní podání např. nesrozumitelného anebo zmatečného obsahu, obsahující vulgární výrazy, nebo zaslané pouze na vědomí.