Stále se mi nedaří nastavit Internet Explorer.

V případech, kdy se přes veškeré snahy o nastavení webového prohlížeče Internet Explorer nedostavuje správný výsledek, je nejlepším řešením vynulovat nastavení aplikace a začít s nastavováním znovu.

Vynulování nastavení prohlížeče Internet Explorer, lze provést v roletce "Nástroje", v nabídce "Možnosti Internetu". V zobrazeném okně klikněte na záložku "Upřesnit" a tlačítko "Obnovit upřesňující nastavení". Dojde k zobrazení okna "Obnovení nastavení aplikace Internet Explorer", ve kterém zaškrtněte možnost "Odstranit osobní nastavení" a vše potvrďte kliknutím na tlačítko "Obnovit". ". Tímto se nastavení prohlížeče dostalo do stavu po instalaci. Pokud tedy byl v prohlížeči např. nainstalován doplněk, který způsoboval chybu, není již aktivní.

Po vynulování nastavení nastavte "důvěryhodné servery". Návod na nastavení důvěryhodných serverů.

Dále je vhodné vstoupit na stránku "Ověření konfigurace" a zde sledovat/potvrzovat/nastavovat veškeré požadavky aplikace pro správné nastavení PC. Může se jednat například o požadavek na instalaci ActiveX prvku CryptSignX.


*povinné údaje

**soubory o maximální velikosti 3MB (dohromady) s příponou jpg, jpeg, gif, pdf, doc, docx, xls, txt, xml, zip

Generální finanční ředitelství nevyřizuje anonymní podání, opakovaná podání a jinak nestandardní podání např. nesrozumitelného anebo zmatečného obsahu, obsahující vulgární výrazy, nebo zaslané pouze na vědomí.