Chybová hlášení - "java.lang.Exception ...", "javax.net.ssl ...", "java.net.ConnectException ...", "Java.netBindException ..."

Při práci v aplikaci EPO je zobrazeno některé z těchto chybových hlášení: java.lang.Exception: java.security.AccessControlException: access denied; javax.net.ssl.SSLHandshakeException: Java.security.cert.CertificateException: Certificate has been denied; java.net.ConnectException:Connection refused:connect; Java.netBindException:Adress already in use:connect apod.

Chyba pravděpodobně vzniká v důsledku chybného načtení aplikačního programového vybavení z dočasných souborů. Proto v první řadě proveďte vymazání dočasných souborů v aplikaci Internet Explorer a JAVA.
Návod na vymazání dočasných souborů v Internet Exploreru
Návod na vymazání dočasných souborů v JAVA

Řadu problémů lze odstranit přidáním příslušného webu do zóny tzv. důvěryhodných webů.
Problém by také mohl být se SSL spojením. Generální finanční ředitelství používá certifikát serveru od certifikační autority DigiCert INC.

Dále doporučujeme provést restart počítače a opakovat vstup do aplikace. Pokud přistupujete přes "Oblíbené položky", doporučujeme použít pro první přihlášení jiný postup, např. přes stránky www.daneelektronicky.cz

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat