EET - Správa provozoven

Krok

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Zvolte některý ze zobrazených dotazů.

Po přihlášení do webové aplikace Elektronická evidence tržeb, klikněte nahoře v menu na odkaz "PROVOZOVNY", dále klikněte na tlačítko "+NOVÁ PROVOZOVNA“, vyplňte informace o provozovně (dle skutečnosti) a v posledním kroku potvrďte zadané údaje kliknutím na tlačítko "ZALOŽIT PROVOZOVNU“.
úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat

Založení provozovny je možné provést po přihlášení do webové aplikace Elektronická evidence tržeb na stránce PROVOZOVNY. V případě typu provozovny "Stálá", je třeba mimo jiné vyplnit i kolonku "Obec".

Po zadání části názvu obce bude zobrazena nabídka obcí z číselníku. Odpovídá-li zadanému textu více záznamů číselníku, je zobrazeno pouze prvních 8 hodnot. Pokud se vámi požadovaná obec v nabídce nezobrazí, zkuste zadání části názvu upřesnit. U některých statutárních měst (Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem) je potřeba vybrat příslušnou městskou část. (Číselník obcí neobsahuje jednotlivé městské čtvrti.)

úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat

Identifikace provozovny, je číselná identifikace provozovny (viz § 19 odst. 1 písm. b) ZoET), která byla přidělena poplatníkovi ve webové aplikaci Elektronická evidence tržeb, v rámci procesu oznámení údajů o provozovnách.

Číslo provozovny tedy zjistíte po přihlášení do webové aplikace Elektronická evidence tržeb, následně klikněte v horním menu na odkaz "Provozovny“, čímž se Vám zobrazí veškeré zaevidované provozovny, včetně jejich čísel.

úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat