Jak založit uživatele ve webové aplikaci EET?

Vytvoření nového uživatele

Každý poplatník má možnost si ve webové aplikaci Elektronická evidence tržeb založit nové uživatele a nastavit jim příslušná přístupová práva. Postup jak založit nového uživatele je následující:
 

Po přihlášení do webové aplikace Elektronická evidence tržeb, dostupné na portálu MOJE daně, klikněte nahoře v menu na záložku UŽIVATELÉ a dále na tlačítko +NOVÝ UŽIVATEL, vyplňte příslušné kolonky, zvolte přístupová práva a dole na stránce klikněte na tlačítko ULOŽIT.

 

Věnujte zvýšenou pozornost při vyplňování čísla mobilního telefonu, e-mailové adresy a také jaká konkrétní přístupová práva novému uživateli udělujete. Pokud není při vytváření uživatele E-mail zadán, není možné v případě ztráty hesla žádat o jeho obnovu. Upozorňujeme, že do kolonky MOBILNÍ OPERÁTOR je možné vyplnit pouze telefonní číslo českého mobilního operátora.

K nově vytvořenému uživatelskému účtu se budete přihlašovat Názvem uživatele (ve tvaru B, C, D nebo E a číslo, např. B1234567, C1234567, D1234567 nebo E1234567) a Vaším nastaveným heslem. 

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat