15.03.2024

Kompletní předvyplnění daňového přiznání z příjmu fyzických osob pro uživatele DIS+

Zavřít

Informace pro vývojáře SW třetích stran pro elektronická podání pro finanční správu

Technická podpora aplikací portálu MOJE daně zavádí novou službu pro vývojáře SW určených pro odesílání elektronických daňových podání. Vývojáři uvedených SW se mohou přihlásit k odběru informačních zpráv týkajících se elektronického podání. V případě zájmu stačí, aby daná společnost (programátor, vývojář) zaslala e-mailem žádost o zařazení e-mailové adresy do příslušného distribučního seznamu. Každý "subjekt" může takto přihlásit pouze jednu e-mailovou adresu. Nabídka platí POUZE pro vývojáře SW třetích stran.

V případě, že vyvíjíte SW pro zasílání elektronických daňových podání a máte zájem o zasílání informačních zpráv, zašlete na adresu epodpora@fs.mfcr.cz e-mail. Do předmětu zprávy uveďte "Přihlášení k zasílání informací o EPO". Do těla zprávy uveďte e-mailovou adresu, na kterou mají být zprávy zasílány a název vyvíjeného SW.

Vyřazení ze seznamu, resp. případnou změnu e-mailové adresy lze učinit na stejné adrese, tedy epodpora@fs.mfcr.cz Do předmětu zprávy uveďte "Odhlášení zasílání informací o EPO", resp. "Změna adresy k zasílání informací o EPO". Do těla zprávy uveďte e-mailovou adresu, kterou odhlašujete, resp. měníte, popř. novou e-mailovou adresu.

Informační e-maily budou zasílány nepravidelně a mohou obsahovat informace o případných odstávkách aplikace, problémech a změnách na Portálu veřejné správy, popř. v aplikaci Elektronická podání pro finanční správu, změnách šifrovacích a serverových certifikátů, nových písemnostech, apod.

Upozorňujeme, že tato služba je určena POUZE pro vývojáře SW třetích stran.

Generální finanční ředitelství - Sekce informatiky

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat