15.03.2024

Kompletní předvyplnění daňového přiznání z příjmu fyzických osob pro uživatele DIS+

Zavřít

Návody a nastavení

Krok

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Je zobrazena stručná odpověď. Podrobnosti zobrazíte kliknutím na "úplná odpověď".

V Internetovém prohlížeči Microsoft EDGE, od verze 91.0.864.59, může docházet k blokování uložení XML souboru v aplikacích portálu MOJE daně. Omezení prohlížeče při ukládání XML souborů se týká aplikací EPO, DIS+, DIS, VAT a MOSS/OSS.

V případě zablokování uložení XML souboru lze XML soubor uložit na PC tak, že v zobrazeném informačním okně kliknete na ikonu tří teček a následně zvolíte možnost PONECHAT. Další možností je použití jiného internetového prohlížeče.
úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat

PrintScreen obrazovky vytvoříte zmáčknutím klávesy PrtScr (na klávesnici). Následně spusťte vhodnou aplikaci pro vložení obrázku, např. aplikace MS Word a zmáčkněte na klávesnici kombinaci kláves Ctrl+V.
úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat

V následujícím článku naleznete postup, jak smazat dočasné soubory v prohlížečích Microsoft Edge, Mozilla Firefox a Google Chrome.

úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat

V okně "Ovládací panely" klikněte na "Programy", popř. "Programy a funkce". Dále klikněte na ikonu aplikace "JAVA". Na záložce "General" v části "Temporery Internet Files" klikněte na tlačítko "Settings" a smažte dočasné soubory.

úplná odpověď

Kontaktní formulář


*povinné údaje

**soubory o maximální velikosti 3MB (dohromady) s příponou jpg, jpeg, gif, pdf, doc, docx, xls, txt, xml, zip

Generální finanční ředitelství nevyřizuje anonymní podání, opakovaná podání a jinak nestandardní podání např. nesrozumitelného anebo zmatečného obsahu, obsahující vulgární výrazy, nebo zaslané pouze na vědomí.

Soubor s příponou "PDF" je možné zobrazit v aplikaci "Adobe Reader". Tuto aplikaci je možné stáhnout a nainstalovat z webové stránky www.adobe.com/cz.

úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat