Jak požádat o detailní výpis tržeb?

Po přihlášení do webové aplikace Elektronická evidence tržeb zvolte v menu záložku TRŽBY. Klikněte na tlačítko + NOVÁ ŽÁDOST.

 

Na nově zobrazené stránce je možné zadat výběrové podmínky pro vytvoření detailního výpisu:
  • Za období (od - do) - rozsah období pro tržby obsažené v detailním výpisu tržeb
  • Typ evidování tržeb - možnost výběru vlastních tržeb nebo tržeb za pověřující poplatníky
  • Email pro upozornění - pokud je email vyplněn, jste v momentě zhotovení detailního výpisu tržeb na tuto skutečnost upozorněni (doporučujeme vyplnit)
  • Záhlaví tabulky - záhlaví tabulky bude obsahovat popis jednotlivých položek (doporučujeme zadat vždy)

Po vyplnění výběrových podmínek klikněte na tlačítko VYTVOŘIT ŽÁDOST.

.

 

Po vytvoření bude detailní výpis tržeb dostupný na stránce TRŽBY. Pro uložení detailního výpisu tržeb, ve formátu ZIP, klikněte na příslušný řádek v tabulce.

 

Následně je zobrazen detail žádosti, ve spodní části stránky klikněte na tlačítko STÁHNOUT A ULOŽIT.

 

Obsahem detailního výpisu tržeb jsou veškeré datové zprávy s evidovanou tržbou daného poplatníka, které byly přijaty Finanční správou. Z detailního výpisu je tak možné zjistit, jaké konkrétní tržby byly evidovány, co je jejich obsahem a který pokladní certifikát k tomu byl použit.

  • Upozorňujeme, že příprava souboru s detailními údaji se provádí obvykle jednou za den, v některých případech (např. velký počet obsažených tržeb) však může příprava souboru trvat i několik dnů.

*povinné údaje

**soubory o maximální velikosti 3MB (dohromady) s příponou jpg, jpeg, gif, pdf, doc, docx, xls, txt, xml, zip

Generální finanční ředitelství nevyřizuje anonymní podání, opakovaná podání a jinak nestandardní podání např. nesrozumitelného anebo zmatečného obsahu, obsahující vulgární výrazy, nebo zaslané pouze na vědomí.