Ostatní informace a letáky ke stažení

Krok

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Je zobrazena stručná odpověď. Podrobnosti zobrazíte kliknutím na "úplná odpověď".

Prostřednictvím "Informací v kostce" bychom Vás chtěli seznámit se základními informacemi z oblasti aplikací Daňového portálu: Elektronická podání pro Finanční správu, Daňová informační schránka, Elektronická evidence tržeb, Vracení DPH v rámci EU, atd.

V jednotlivých PDF souborech najdete základní seznámení s aplikací, resp. problematikou včetně důležitých souvisejících informací, doplňujících obrázků a odkazů. Věříme, že Vám tyto informace pomohou v lepší orientaci a práci s aplikacemi Daňového portálu.

Pro možnost stažení jednotlivých PDF dokumentů klikněte na odkaz "celý článek".

úplná odpověď

Kontaktní formulář


*povinné údaje

**soubory o maximální velikosti 3MB (dohromady) s příponou jpg, jpeg, gif, pdf, doc, docx, xls, txt, xml, zip

Generální finanční ředitelství nevyřizuje anonymní podání, opakovaná podání a jinak nestandardní podání např. nesrozumitelného anebo zmatečného obsahu, obsahující vulgární výrazy, nebo zaslané pouze na vědomí.

Internetové stránky ePodpora jsou součástí technické podpory aplikací portálu MOJE daně. Na ePodporu se můžete obrátit s jakýmkoliv technickým problémem v aplikacích portálu MOJE daně. Může se jednat o zobrazení chyby, problém v některé z aplikací, nastavení prohlížeče Internetu, podpisovou aplikaci ePodpisFS, apod. Dále se může jednat např. o problém s kvalifikovaným certifikátem. Zde je však nutné si uvědomit, že Generální finanční ředitelství není vydavatelem tohoto certifikátu.

úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat

Internetové stránky ePodpora jsou součástí technické podpory aplikací portálu MOJE daně. Vzhledem k určení ePodpory není možné obracet se na technickou podporu s metodickými a legislativními dotazy, s žádostí o informace z daňového řízení, místního šetření, apod.

V těchto případech doporučujeme kontaktovat daňové poradce, podatelnu Generálního finančního ředitelství, popř. příslušný Finanční úřad.

úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat

Dokumentace aplikací portálu MOJE daně je k dispozici  v sekci DOKUMENTACE. Na stránce DOKUMENTACE najdete informace o aplikacích Elektronická podání pro Finanční správu, Daňová informační schránka, webové aplikaci Elektronická evidence tržeb, apod.

Pro vývojáře SW pro odeslání elektronického podání jsou zde zveřejněny veškeré potřebné informace, včetně struktury jednotlivých XML souborů.

úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat

Dokumentaci pro vývojáře pokladních zařízení určených k evidování tržeb je k dispozici na stránkách eTržby, v sekci IT/Vývojář. V uvedené sekci najdete např. stránky:

úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat

S případnými problémy či dotazy, se na nás můžete obrátit prostřednictvím e-mailové adresy: epodpora@fs.mfcr.cz

Generální finanční ředitelství nevyřizuje anonymní podání, opakovaná podání a jinak nestandardní podání např. nesrozumitelného anebo zmatečného obsahu, obsahující vulgární výrazy, nebo zaslaná pouze na vědomí.

úplná odpověď

Nenašli jste odpověď, neváhejte nás kontaktovat